Fotogalerie

Název události Popis Obrázek
! Rekonstrukce !

1.1. 2021 přechází Lázeňská léčebna Mánes pod Léčebné lázně Lázně Kynžvart a zůstane zachována. Znamená to přerušení provozu jak lázní, tak školy z důvodu rozsáhlé rekontrukce, čili vystěhování všech věcí. Do nových zrekontruovaných prostor se s největší pravděpodobností vracíme v červenci 2021.

Anime

Jednou k nám přijela studentka SŠ a měla zálibu v anime obrázcích. Je to tak zajímavé, že se musíme podělit o její um. 

Becherova vila

V Becherově vile se konají různé prohlídky, přednášky i ruční, keramické či výtvarné dílny. 

Centrum zdraví a bezpečí

V rámci ŠD se děti zúčastnily školení dopravní výchovy, bezpečnosti na silnici a první pomoci v CENTRU ZDRAVÍ A BEZPEČÍ v Karlových Varech.

Den dětí

Každoročně s dětmi slavíme Den dětí, připraveny jsou dárky, hry, soutěže i zábavné aktivity pro školáky i předškoláky hospitalizované na všech odděleních nemocnice.

DIA dny

DIA dny

Didaktické hry

Máme pro vás pár tipů, jak zábavně vyplnit volný čas. 

Fyzikální show

Zábavná fyzikální show proběhla dne 14. 11. 2019. Jednalo se o přehlídku fyzikálních experimentů a všichni si zajímavým způsobem osvěžili své znalosti fyziky.

Hipoterapie

Výlet do Hipocenrta Pá-Ja pořádá Lázeňská léčebna Mánes.Děti zde absolvují jízdu na koních. Akce je vhodná jak pro malé, tak pro větší děti.Pro menší děti je vhodnější jízda na ponících.Po jízdě se tu děti mohou pomazlit s ostatními zvířaty. 

Interaktivní tabule

Školáci mají na dětském oddělení k dispozici novou interaktivní tabuli, která umožňuje realizovat ve výuce moderní formy a metody práce. Součástí kompletu jsou i nové počítače a notebooky s připojením k internetu.

Stránky